Kim jesteśmy?

Wojciech Pawlikowski

Kreator trendów, wizjoner, wulkan energii i pomysłów, naturalny przywódca.

Posiadam wrażliwość na Świat, a Świat jest moim domem. Droga związana z ochroną tego, co najważniejsze i najcenniejsze dla człowieka – środowiska naturalnego była moim oczywistym wyborem. Wiedza teoretyczna i praktyka doprowadziły mnie do pełnienia funkcji eksperta w Ministerstwie Środowiska z ramienia Polskiej Izby Opakowań.

Byłem pierwszym, który na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie realizował badania dotyczące elektrowni wiatrowych. Przez kilka lat byłem czynnie zawodowo związany z przemysłem petrochemicznym we Włoszech, Libii i Rosji.

Następnie, jako współwłaściciel spółki Ecoplastic Technologies sp.j. byłem pomysłodawcą i wraz z moimi wspólnikami, rozwijałem technologię oksybiodegradacji w Polsce, Czechach, Słowacji i na Białorusi.

Doskonaliłem swoje umiejętności zarządcze oraz interpersonalne na wielu szkoleniach i kursach w obszarze planowania i zarządzania czasem, z prezentacji publicznych, sztuki perswazji jak i prowadzenia rozmów, oraz w zakresie optymalizacji procesów zarządczych i zarządzania zmianą.

Jestem certyfikowanym coachem oraz zwolennikiem ciągłego rozwoju. Byłem powoływany jako prelegent w gronie ekspertów w dziedzinie ekologii tworzyw sztucznych na konferencje organizowane przez MOVIDA Conferences, prowadzącym część międzynarodowej konferencji APT13, której organizatorem był Instytut Materiałów Polimerowych i Barwników w Toruniu. Jestem współtwórcą sukcesu międzynarodowego projektu badawczego Organic+

Jestem autorem wielu publikacji, redaktorem naczelnym polskiego wydania Bioplastics Magazine. Jestem także byłym członkiem stowarzyszenia mówców Toastmasters, kilku stowarzyszeń i organizacji branżowych. Moją pasją są narty, rower, fotografia i muzyka.

Motto: ziemi nie dziedziczymy po naszych przodkach, a pożyczamy ją od naszych dzieci – Antoine de Saint-Exupery.

Magdalena Góralczyk

Jestem zaangażowana w dostarczanie przyjaznych środowisku rozwiązań dla branży przetwórców tworzyw sztucznych od 2008 r.

Posiadam kilkuletnie doświadczenie zawodowe w marketingu (korporacyjnym) i branży eventowej. Z wykształcenia jestem magistrem Marketingu i Zarządzania, oraz ukończyłam szereg kursów zgodnie ze standardami amerykańskich uniwersytetów (m.in. University of Illinois, University of Iowa, Michigan State University i inn.) zrzeszonych w Stowarzyszeniu MUCIA- Global Education Group, oraz trzyletnich studiów Marketingu i Zarządzania organizowanych przez The International Education Society.

Moim talentem jest dobra organizacja i zarządzanie poparte najwyższą oceną ukończenia półrocznego kursu Zarządzania projektami Śląskiej Akademii Zarządzania Projektami Brainstorm, oraz kompetencje z zakresu finansów poparte otrzymanym Dyplomem Controllera sygnowanym przez Akademię Controllingu ODITK, członka International Group of Controlling.

Zaszczytem było dla mnie powołanie na stanowisko Przewodniczącej Komisji Rewizyjnej Polskiej Izby Opakowań.
Z mojej m.in. inicjatywy powstała Fundacja Noweko. Byłam członkinią Stowarzyszenia mówców Toastmasters International. Zwyciężczynią półmaratonu Wiślańskiego Runners Super Bieg wyścigów ulicznych i górskich.

Jestem mamą trójki nastolatków, kocham narty, sporty wodne, ceramikę i malarstwo. Wierzę, że ciągłe przekraczanie własnych granic daje nam rozwój i prawdziwą satysfakcję w życiu.

Motto: Jesteśmy tym, co w swoim życiu powtarzamy. Doskonałość zatem nie jest jednorazowym aktem, lecz nawykiem - Arystoteles