Uwielbiasz, gdy w Twoim mieszkaniu panuje ład i porządek? Przy okazji zawsze starasz się dbać o naszą Planetę?

Zachwycą każdego: worki na śmieci Binco to odpowiedź na wymagania i oczekiwania współczesnego i bardzo świadomego klienta. Co je wyróżnia? Nas przede wszystkim urzekła technologia wykonania. Ponadto zawierają dodatek d2w!
Binco zadbało również o wygodę, praktyczność oraz higienę użytkowania, nie bez powodu nazywając swój produkt „Smart Pack”. Metoda „worka w worku” (bag-in-bag system) sprawia, że nie trzeba przy każdym wyrzuceniu śmieci wkładać nowego opakowania na odpady! Wystarczy założyć Smart Pack raz, a w koszu zawsze czekać będzie kolejny worek (wyciągany 15 razy, co wystarcza na ponad 2 tygodnie, przy założeniu że pojemnik na śmieci uzupełniamy raz dziennie). Oszczędność zarówno czasu, jak i pieniędzy. Każdy produkt Binco wyposażony jest również w taśmę ściągającą, ułatwiającą wyciąganie i przenoszenie. Worki Binco dodatkowo wykonane są z wysokiej jakości polimeru LDPE o wzmocnionej elastyczności i odporności na rozerwanie. Nawet, jeśli pojawi się w nich dziura, możesz mieć pewność, iż nie spowoduje ona dalszego rozerwania folii.
Przy okazji warto podkreślić, że Binco to nie tylko worki na śmieci ale również seria koszy na śmieci „Smart Bin”. W skład zestawu wchodzi pojemnik na odpady wyprodukowany z 3-warstwowej tektury falistej, podlegającej w pełni biodegradacji. W wersji Smart Bin Eco znajdują się pojemniki wykonane z brązowej tektury, które świetnie sprawdzą się jako domowe kosze na śmieci. Możesz wykorzystać je także podczas np. ognisk, wyjazdów plenerowych, biwakowania na łonie natury. W połączeniu z workami Binco stworzą ekologiczny zbiornik na odpady, a Ty zyskasz pewność, że przyczyniłeś się do ochrony naszego środowiska naturalnego. Binco niebawem zaprezentuje swoje pojemniki Smart Bin równeż w wariancie Standard tj. w kolorze białym, wersji Select czyli do selektywnej zbiórki odpadów oraz w kolorowej linii Design, którą będzie można dowolnie dopasować do wystroju swego pokoju czy pomieszczenia biurowego.
Produkt dostępny na: https://binco.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *